Zdrowie i uroda

Informacje

Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Ostatnio przeglądane

Wyprzedaż!

EM - ŻYWE MYDŁO W PŁYNIE POJ. 500 ML

Nowy

Żywe Mydło EM ® w płynie jest kosmetykiem o właściwościach łagodzących i regeneracyjnych. Wyprodukowane z naturalnych składników najwyższej jakości.

Zawiera żywe kultury bakterii : Efektywne Mikroorganizmy EM ® , antyutleniacze EMX Gold oraz dodatek japońskiej glinki ceramicznej.

Więcej szczegółów

22,40 zł

-5%

23,58 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Pojemność500 ml
ProducentGreenland Technologia EM

Więcej informacji

Jest kosmetykiem o właściwościach łagodzących i regeneracyjnych. Produkowane z naturalnych składników najwyższej jakości.

Zawiera żywe kultury bakterii: Efektywne Mikroorganizmy EM®, antyutleniacze EMX Gold oraz dodatek japońskiej glinki ceramicznej.

Doskonale pielęgnuje skórę całego ciała oraz z powodzeniem może zastąpić szampon z odżywką. Ze względu na zawartość bakterii kwasu mlekowego polecany również do higieny intymnej.

Stworzona przez naturę glinka ceramiczna skutecznie oczyści skórę i dostarczy jej potrzebnych minerałów. Glinki to kosmetyk sprawdzony, z powodzeniem są używane w domowej pielęgnacji skóry. Ich aplikacja jest łatwa, a ponieważ są produktem naturalnym, użytkowanie tego typu kosmetyków nie pociąga za sobą ryzyka uczuleń czy podrażnień.

Zamiast produktów przygotowanych w laboratoriach, postaw na dobroczynny wpływ Efektywnych Mikroorganizmów EM®. Twoja skóra to polubi.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

7 - produkty w tej samej kategorii: