Kategorie

Informacje

Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Tagi

Marki Jest 8 marek

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Acrylmed

  Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe ACRYLMED dr Ludwika Własińska Sp. z o.o. istnieje od 1991 r., od samego początku wypracowując własny model pracy oparty na wiedzy i bogatym doświadczeniu dr Ludwiki Własińskiej.

 • Allflex

  Allflex to światowy lider zajmujący się produkcją i sprzedażą systemów do identyfikacji zwierząt od przeszło 50-ciu lat. W naszym portfolio można znaleźć produkty zarówno do identyfikacji wizualnej jak i elektronicznej (RFID), rozmaitych gatunków zwierząt.

 • ANAYA d o.o.

  0 produkty/ów

 • Can Agri

  Firma Can Agri zaczynała w roku 2001 jako jednoosobowa (dosłownie) działalność gospodarcza, zajmując się importem podstawowych artykułów do wyposażenia gospodarstw. Od początku naszego działania staraliśmy się przyczynić do szybszego rozwoju i unowocześnienia hodowli zwierząt w naszym kraju przy zachowaniu stałej troski o dobrostan zwierząt. Rosnące wymagania hodowców powodują coraz większe zapotrzebowanie na specjalistyczny sprzęt i inne środki do prowadzenia hodowli zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

 • EMIKO

  0 produkty/ów

 • Greenland Technologia EM

  Od początku, głównym celem firmy, była popularyzacja Technologii Efektywnych Mikroorganizmów™ jako wysoce efektywnej metody regeneracji zniszczeń cywilizacyjnych.

   

  Technologia EM™ początkowo znalazła zastosowanie w rolnictwie i ogrodnictwie, stopniowo przenosząc się na hodowlę zwierząt, higienę pomieszczeń gospodarskich, produkcyjnych i mieszkalnych, oczyszczalnie ścieków komunalnych i przemysłowych, budownictwo oraz zdrowie ludzi.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów