Kategorie

Informacje

Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Tagi

Lista produktów producenta: Can Agri

Firma Can Agri zaczynała w roku 2001 jako jednoosobowa (dosłownie) działalność gospodarcza, zajmując się importem podstawowych artykułów do wyposażenia gospodarstw. Od początku naszego działania staraliśmy się przyczynić do szybszego rozwoju i unowocześnienia hodowli zwierząt w naszym kraju przy zachowaniu stałej troski o dobrostan zwierząt. Rosnące wymagania hodowców powodują coraz większe zapotrzebowanie na specjalistyczny sprzęt i inne środki do prowadzenia hodowli zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

W chwili obecnej zatrudniamy 30 osób , w katalogu mamy ponad 3000 produktów, dostępnych w blisko 900 punktach dystrybucyjnych na terenie kraju, co stawia naszą firmę na pozycji lidera rynku artykułów zootechnicznych w kraju. Rosnąca sprzedaż eksportowa, realizowana dziś do blisko 30 krajów na całym świecie, dodatkowo potwierdza wartość naszej marki.


Wsłuchiwanie się w głos klienta, współpraca z uznanymi dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi i rosnące wykorzystywanie możliwości produkcyjnych siostrzanej firmy Canexpol sp. z o.o. http://www.canexpol.plumożliwiają dostosowywanie naszej oferty do rosnących wymagań naszych partnerów.


Poszerzenie naszej oferty o marki produktów dla konia i jeźdźca - Can Equi, dla zwierząt domowych - Can Ami oraz niedawne przekształcenie formy prawnej przedsiębiorstwa na spółkę prawa handlowego to zmiany, które są niezbędne dla utrzymania pozycji konkurencyjnej na rozwijającym się dynamicznie rynku.


Jeśli macie Państwo pytania, uprzejmie prosimy o skorzystanie z ogólnego adresu informacyjnegocanagri@canagri.pl, odpowiemy na nie tak szybko, jak będzie to możliwe.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 19 elementów