Kategorie

Informacje

Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Tagi

Lista produktów producenta: Acrylmed

Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe ACRYLMED dr Ludwika Własińska Sp. z o.o. istnieje od 1991 r., od samego początku wypracowując własny model pracy oparty na wiedzy i bogatym doświadczeniu dr Ludwiki Własińskiej.

W wieloletniej pracy zawodowej dr Ludwika Własińska specjalizowała się w polimerach akrylowych – ten temat zainteresował ją już w czasie studiów oraz doktoratu na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego i towarzyszy jej przez całe zawodowe życie.
W latach 1979-1989 dr Ludwika Własińska prowadziła prace nad akrylowymi polimerami mającymi zastosowanie w medycynie (protezy podniebienne, cementy kostne, protezy miękkie, masy kompozytowe, polimery do produkcji zębów sztucznych). W latach 1980-1989 powołana przez Ministra Przemysłu Chemicznego pełniła funkcję Pełnomocnika Polski ds. Tworzyw Polistyrenowych. W 1986 r. za swoją pracę z dziedziny tworzyw metakrylowych otrzymała stypendium Komisji Energii Atomowej UNESCO w Mediolanie. Była członkiem Rady Naukowej OBRKiT w Oświęcimiu.
Opracowania w dziedzinie polimerów dla medycyny zostały wyróżnione Dyplomem Ministerstwa Przemysłu Chemicznego i Lekkiego na “Najlepsze opracowanie naukowo-badawcze i rozwojowe z zakresu przemysłu chemicznego w roku 1988” oraz uzyskały nagrodę Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. W roku 1987 dr Ludwika Własińska za swoją pracę zawodową została odznaczona “Złotą Odznaką za Zasługi dla przemysłu chemicznego” nadaną przez Ministra Przemysłu Chemicznego.
Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy naukowej stały się podstawą prac badawczo-wdrożeniowych kontynuowanych w Acrylmedzie. Dzięki nim czas, energia i praca całego zespołu mogą koncentrować się na skutecznej realizacji kolejnych projektów, a firma jest wiarygodnym partnerem dla najbardziej nawet wyspecjalizowanych i wymagających kontrahentów.


Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji